+420 736 533 887
  info@oblecenifirem.cz

Výšivky / Nášivky

Výšivky a nášivky

VÝŠIVKA – Vaše logo, které nám zašlete ve formátu .ai nebo .pdf  převedeme na stehy ve vyšívacím programu a upravíme ho tak, aby bylo co nejlépe vyšité. Když je vyšívací program hotový, vyšije se přímo na textilní produkt (tričko, mikin, bunda, kšiltovka apod.) na předem určené místo, které je schváleno podle náhledu. Před vyšitím zakázky posíláme fotku prvního kusu na odsouhlasení.

Výšivka byla, je a vždy bude kvalitnější, trvanlivější a má větší přidanou hodnotu než třeba sítotisk. Vydrží časté praní ( i na vysokou teplotu ) , má různé druhy stehů (tatami, cik cak…), jde vyšívat na většinu textilních materiálů, kde nelze použít potisk, lze použít několik barev (matné, lesklé, svítící, třpytící se, metalické…), 3D výšivka dá vašemu logu vystouplý a moderní rozměr. Tato výšivka je teď velmi populární. Nejčastěji se používá na kšiltovky s rovným kšiltem.

Nášivka – Je další možnost, jak dostat vaše logo na textil. Můžeme vám ji přišít na čepici, na batoh nebo čepici, na klopu od kapsy.  Nášivka se třeba používá i na zamaskování staré výšivky.  Lze k ní přišít suchý zip a můžete jí přenášet. Nášivka se vyšívá nejčastěji na keprovou vazbu nebo filc. K vašemu logu přibude ohraničení a po vyšití se vystřihne a začistí.

Naši klienti

Komentáře jsou uzavřeny.

  • Košík

  • Oblečení firem

    Dornych 122 (vchod z ulice Spěšná), 617 00, Brno

    •   Tel: +420 736 533 887
    •   Email: info@oblecenifirem.cz
Poptávkový formulář